Тренінги

На Всеукраїнських інженерних змаганнях UBEC, Київ 2011 учасники зможуть не тільки попрацювати над завданнями у двох категоріях та позмагатись за перемогу, але і отримати нові корисні знання під час Навчального дня 30 березня на інженерних змаганнях! Один з п'яти днів змагань буде внеконкурским та присвяченим тренінгам та лекціям для учасників на які, окрім того, запрошуються усі бажаючі. Для участі у тренінгах необхідна попередня реєстрація.

picture
«Предпринимательство. Когда делать свой стартап?»
picture
«Тайм-менеджмент, або Як підвищити власну ефективність»
Треннінг «Тайм-менеджмент, або Як підвищити власну ефективність»

Є чимало книжок з тайм-менеджменту, та написані вони здебільшого заплутано і складно. Тому мета тренінгу — доступно пояснити базові принципи управління часом, автором яких, до речі, є Бенджамін Франклін (так, той самий, що на стодоларовій банкноті). Вже відразу Ви зможете застосувати їх на практиці і невдовзі відчуєте результат.

На тренінгу Ви навчитеся:

  • правильно планувати день;
  • швидко визначати пріоритетні завдання та виконувати їх;
  • не відкладати справи у довгий ящик;
  • встигати більше, а втомлюватися менше;
  • боротися з «пожирачами часу»;
  • підвищувати ефективність власної роботи;
  • радісно починати день і з задоволенням його завершувати.

picture Спікер: Олександр Пашков

Олександр Пашков має 10-річний досвід роботи у різноманітних цікавих проектах. Він почав працювати ще на першому курсі університету і здобув не лише теоретичні знання, але і практичні навички. В процесі реалізації проектів зростала відповідальність не лише за свою роботу, але й за роботу команди. Наразі він працює керівником відділу програмного забезпечення в страховій компанії: керує проектами з розробки і впровадження програмного забезпечення.

Олександр пройшов велику кількість не лише фахових, але й необхідних для менеджерів тренінгів, присвячених плануванню роботи команди та персональної організації. Проведені ним заняття завжди давали свої позитивні результати, і тепер хлопець впевнений, що зможе допомогти ще більшій кількості людей, якщо поділиться корисною інформацією та практичним досвідом.

Тренінг проводиться за підтримки компанії «Кругозір»

picture «Кругозір» — це вечірні курси про все на світі.

Своєрідний супермаркет знань, де за 2 — 3 години Ви отримуєте нові, максимально корисні, а головне — практичні знання і навички з конкретної теми. Таких тем близько 100, на будь-який смак і настрій: від хобі, кулінарії чи психології (як власноруч виготовити намисто, навчитися готувати екзотичні коктейлі або тлумачити сни) до вузькоспеціалізованих курсів, що поглиблять Ваші фахові знання (просування проекту в Інтернеті, партизанський маркетинг, започаткування сімейного бізнесу). Кожен курс одноразовий і цілком самодостатній. Він не розтягується на енну кількість занять — відтак, зекономлені Ваші кошти та час.