Організатор

picture Ідея створити міжнародну мережу для обміну досвідом та практичними навичками прийшла в голови декільком студентам з технологічного університету міста Стокгольм, що у Швеції. Навряд чи тоді, 22 роки назад, вони сподівалися, що Рада студентів технічних університетів Європи набуде таких масштабів. Сьогодні BEST – це добровільна, некомерційна та не політична організація, що нараховує 82 локальні групи в 30 країнах та являє собою ланку, котра пов’язує студентів, університети та компанії.

BEST активно розвивається у трьох основних напрямках:

  • додаткова освіта
  • освітнє залучення
  • підтримка кар’єри

Прихід нової пори року в BESTі означає новий список міжнародних курсів на BEST.eu.org. Технічні та економічні, більш ніж двотижневі та короткі - вони складаються з академічної частини вранці та культурно-пізнавальної ввечері. Що може бути краще можливості навчитися чомусь новому, цікавому та корисному у центрі старовинного європейського міста та гарно провести час з новими друзями? Для надання можливості участі всім, незалежно від національності та економічної ситуації, всі курси організовуються безкоштовно для учасників.

Разом з іншими науковими організаціями Рада студентів технічних університетів Європи приймає участь в загальноєвропейських освітянських проектах за підтримки Європейської Комісії. Студенти інженерних спеціальностей збираються разом для пошуку нових методів та шляхів підвищення рівня європейської освіти та обговорення таких наболілих питань, як введення болонського процесу в освітню систему та можливість продовження навчання по спеціальності у будь-якому ВНЗ будь-якої країни Європи.

Best Career Support – віртуальний ринок праці – одна з можливостей, що дозволяє почати кар’єру на міжнародному рівні. Заповнення CV (резюме) на BEST.eu.org дає можливість познайомитися зі спеціальними пропозиціями, інноваційними конкурсами та програмами стажування у міжнародних корпораціях. Резюме стає автоматично доступним компаніям-партнерам BEST, зацікавленим у нових працівниках.

Рада студентів технічних університетів Європи – студенти для студентів!