Школяру

Ти вчишся в 10-11 класі та мрієш стати інженером? Спиш і бачиш уві снах НТУУ "КПІ"? А хочеш відчути себе студентом на декілька місяців раніше? Випробуй свої сили у Всеукраїнських інженерних змаганнях UBEC, Київ для абітурієнтів! Приходь сам, або збери команду однодумців з 4 чоловік та сконструюй пристрій своїми руками!

Змагання для абітурієнтів проходитимуть з 30 березня по 1 квітня 2011 року на території Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

Програма включає:

  • змагання в категорії Team Design*
  • знайомство з факультетами та інститутами НТУУ "КПІ"
  • екскурсія музеями та територією НТУУ "КПІ"

Для участі у змаганнях заповнюй анкету учасника до 21 березня та чекай запрошення на анкетування!

Доведи, що Україна має інженерні таланти!

* Team Design – вирішення певного технічного завдання командою протягом обмеженого проміжку часу. Результатом проведення конкурсу є наявність пристрою, що виконує необхідні функції для розв’язання поставленої задачі. Компанія, що надає завдання для даної категорії може охопити різноманітні області інженерних дисциплін: електротехніку, електроніку, механіку, гідравліку, радіотехніку тощо. Зазвичай процес розв’язання та представлення результатів є достатньо динамічним та видовищним, для його висвітлення запрошуються представники ЗМІ.