FAQ

1. Як я можу прийняти участь у змаганнях?

Зайди на сайт UBEC.BEST-Kyiv.org (Приходь на презентацію у твоєму університеті)
Реєструйся (сам або з командою)
Пройди відбір (анкетування)
Змагайся та перемагай!

2. Що таке категорії Case Study та Team Design?

Case Study
Дослівно – ситуаційна задача. На практиці – вирішення будь-якої актуальної проблеми чи задачі економічного/аналітичного/технічного характеру. Як результат – усно презентується алгоритм вирішення.
Team Design
Дослівно – командне проектування На практиці – розробка та моделювання пристрою, який виконую певні функції відповідно до завдання. Як результат – тестування розробленого пристрою.

3. Який рівень завдань?

Завдання мають певну спрямованість, але незалежно від цього їх рівень не передбачає вузьких спеціальних знань. Ми бажаємо, щоб брати участь мали змогу і радіотехніки, і електротехніки, і машинобудівники, і просто усі охочі.

4. Я – студент іншого університету/заочник.

Формат події такий, що взяти участь можуть студенти всіх технічних вузів України, денної та інших форм навчання!

5. Я хочу взяти участь, але у мене немає команди.

Наявність сформованої команди – необов'язкова. З учасників, які не мають команд, організатори сформують команди з урахуванням побажань учасників. Формування команд буде відбуватися організаторами після анкетування.

6. Чому все безкоштовно?

Ми – альтруїсти з неприбуткової студентської організації, які прагнуть організувати якісну та унікальну подію для майбутніх молодих фахівців.

7. Хочу п'ятим в команду.

Склад команди, згідно з форматом події – 4 людини.

8. Хто і як оцінює наш проект/презентацію?

До складу жюрі можуть входити як представники компаній-партнерів події, які надають конкретне завдання, так і організатори, що брали участь в розробці завдання, запрошені викладачі. Деякі критерії оцінювання: відповідність рішення (моделі) вимогам завдання; креативність і естетичність виконання; командна робота учасників.

9. Чи будуть додатково надані теоретичні матеріали до завданнь? Прочитані лекції?

Ми прагнемо зробити завдання доступним студентам різних спеціальностей. Тому додаткові матеріали і лекції, по можливості, обов'язково будуть надані.

10. Чи знають організатори завдання і чи впливають на процес оцінювання?

Розробкою завдання займається окрема група організаторів. В деяких випадках – спільно з компанією, що надає завдання. Інші організатори завдання не знають. Організатори на процес ухвалення рішень не впливають. (Вони пройшли підготовку в спеціальних таборах.) Вийняток становлять лише ті, що входять до складу журі.

11. У мене пара/модуль/денна сієста/апокаліпсис і я не можу бути присутнім весь час.

Одним з правил участі в змаганнях є обов'язкова присутність всіх членів команди у всі дні події. Організатори всіляко намагатимуться забезпечити вас документально затвердженим документом, що підтвердить вашу відсутність на парах як "з поважної причини".. З апокаліпсисом, на жаль, нічим допомогти не зможемо!

12. Що буде, якщо моя команда переможе, а я не зможу поїхати на загальноєвропейські змагання?

Якщо один з учасників команди не може поїхати на загальноєвропейський етап – його місце займає один з учасників команди з другим результатом.

13. Яким чином буде відбуватися відбір?

Усі зареєстровані учасники будуть запрошені на анкетування. За заповнену анкету кожен отримує певну кількість балів – це і буде нашим критерієм відбору. У випадку, якщо ви приходите з командою: Команди на змагання відбираються по балу анкети. Якщо троє з чотирьох чоловік в команді проходять по балах – беремо всю команду.

14. Скільки тривають змагання?

Ця подія триває 5 днів - для студентів та 3 дня - для абітурієнтів, приблизно по 4-8 робочих годин в день.

15. Що я отримаю в результаті? (Наше улюблене питання!)

Величезне естетичне задоволення від події, можливість виявити в собі генія, велику кількість корисних навичок, спілкування з компаніями-партнерами... ах так, ще - призи від компаній-партнерів!