Про змагання

picture Всеукраїнські інженерні змагання UBEC, Київ - це проект орієнтований на студентів технічних спеціальностей. Але це не звичайна олімпіада з фізики чи математики, інженерні змагання – це подія, що включає завдання з проектування та моделювання, аналітичні кейс-стаді, дебати та переговори; це можливість проявити себе та втілити свої найсміливіші конструкторські ідеї, поспілкуватися з представниками компаній, навчитися новому та, звичайно, здобути перемогу!

Метою змагань є просування інженерної думки в Україні шляхом створення сприятливих умов для її виникнення та розвитку. Ми створюємо умови для конкуренції ідей учасників, бо саме у змаганні народжуються ефективні та креативні рішення задач.

Крім того, у рамках інженерних змагань ми даємо можливість студентам технічних університетів розвинути і реалізувати свої ідеї завдяки співпраці з компаніями та спілкуванню з європейською освітньою спільнотою.

Ми ставимо за мету створити творчу атмосферу під час заходу, сприяти командній роботі учасників та нестандартним підходам під час вирішення поставлених завдань!

Забезпечуючи контакт студентів, університетів та компаній-партнерів змагань ми створюємо унікальну платформу для спілкування, а наш проект – це нова хвиля розвитку інженерної думки в Україні.

Тривалість проекту: 5 днів (понеділок – п’ятниця з 14:00 до 18:30)

Місце проведення: НТУУ "КПІ", 7 корпус

Учасники: 20 команд (10 у кожній категорії) по 4 чоловіки.